• Büyükdere - Sarıyer / İSTANBUL
  • 0 532 784 64 78

GÜVERTEYE HOŞGELDİNİZ

Websitemizi ziyaret ettiğiniz ve vakit ayırarak incelediğiniz için teşekkür ederiz. Amacımız, sizlere seçkin yeni ve ikinci el yelkenli tekne ilanlarımızla benzersiz bir yelkenli satın alma deneyimi sunmanın yanı sıra; kolayca teklif, sörvey veya servis randevusu alabilmenizi ve mağazamızda güvenle sunduğumuz çeşitli tekne malzemeleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi sağlamaktır.
Yelkenli tekne arayışının yüksek beklentilerle dolu bir süreç olduğunun bilincindeyiz. Yüksek beklentileriniz arasında; gerek tekne satıcısından, gerek sörveyörden, gerek ise teknik destek ekibinden beklentilerinizin de yer aldığının da bilincindeyiz. Hizmetlerimizi, bu bilinç ve anlayışla sunuyoruz.
Müşterilerimizin beklentilerini özenle ve zamanında karşılamaktan keyif ve gurur duyuyoruz.

ODAKLANDIĞIMIZ YETKİNLİKLER

Güvenli ve ihtiyaçlarınıza uygun yelkenli tekne seçerken bilinçli bir karar vermeniz için gereken sağlam bilgileri sunabilmek için yetkinlik ve tecrübe donanımımızı sürekli geliştiriyoruz. Uzman ekibimiz ile kapsamlı teknik teşhis ve servis hizmetlerimizin yanı sıra, özenli ve dikkatli sörvey hizmetlerimizde de mükemmelliği hedefliyoruz.

  • Seçkin yeni ve ikinci el satılık yelkenli seçenekleri
  • Geniş teknik danışmanlık ve destek hizmetleri yelpazesi
  • İhtiyaçlarınıza özgü yelken ve arma bakım ve onarım hizmetleri
  • Ayrıntılı, titiz ve tarafsız danışmanlık ve sörvey hizmetleri

MEDYA GALERİSİ

İHTİYAÇLARINIZA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Yelkenlinizin değerinin ne kadar olduğunu biliyor musunuz? Tarafsız, detaylı ve isabetli değerlendirme hizmetlerimizle, yelkenli teknenizin mutlak en iyi değerini belirliyoruz. Randevu almak için bize ulaşın.

Yelkenli tekne satın alma süreci potansiyel olarak göz korkutucu ve karmaşık olabilir. Bu sürecin her anından keyif alabilmek ise mümkün. Seçkin yelkenli ilanlarımız arasından istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmenize yardım edebiliriz.

Deneyimli uzmanlarımız, yelkenli teknenizin mevcut sağlık ve güvenlik durumu ile piyasa değerini belirlemenize yardımcı olmak için detaylı muayene ve sörvey hizmetleri sunmaktadır.

Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, sağdaki iletişim formunu doldurun ve konuşalım.
Ya da yolculuğunuza başlamak için yeni ve kullanılmış yelkenli teknelerimizin seçimini görmek için dizinimize göz at.

BİZE HEMEN ULAŞIN

KURUCUMUZ

Kazım Ege
Captain

Denizci bir babanın oğlu olan Kazım Ege, küçük yaşlarda başlamış olduğu yelkenciliği amatör olarak 20’li yaşlara kadar sürdürmüştür. Askerlik sonrası, profesyonel yelkenciliğe yönelmiştir. Fransa-Türkiye, Hırvatistan-Türkiye, Yunanistan-Türkiye gibi çok çeşitli transferlerin yanı sıra, yurtiçi bir çok transfer gerçekleştirmiştir.

Vermiş olduğu butik yelken eğitimleri ile pek çok öğrenci yetiştirmiştir. Halen, uzmanlık alanlarından olan, yelkenli arma donanım, teknik bakım, sörvey ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. Bu siteyi kurma amacı, yelkene gönül vermiş kişilerin tüm ihtiyaçlarını çözüm odaklı olarak karşılayabilecekleri bir ortam sağlamaktır.