• Büyükdere - Sarıyer / İSTANBUL
  • 0 532 784 64 78

YELKENLİ BAKIM ve ONARIM HİZMETLERİ

Yelkenli teknenize hak ettiği bakımı sunmaya hazır mısınız?

Uzman ve donanımlı ekibimiz titizlikle yüksek kaliteli bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Yıl boyunca sunduğumuz kapsamlı teknik hizmet yelpazemiz ile, teknenizin sağlığını korumanın yanı sıra, maksimum güvenilirliğini sağlamanıza ve optimize edilmiş satış değerini korumanıza yardımcı oluyoruz.

Yelkenlinizin her türlü bakım ve onarım ihtiyacı için hemen bir randevu talep edin, geri kalan herşey ile uzmanlarımız ilgilenirken, kafanızdaki tek soru keşfedeceğiniz rotalar olsun.

row-of-dry-docked-sailboats-1

ARMA DONANIM BAKIM ve ONARIM HİZMETLERİ

Yelkenli teknelere kapsamlı yelken, arma ve donanım hizmetleri sunmaktayız. Yelkenlerden armalara, direkten vinçlere ortaya çıkabilecek her türlü arma ve donanım sorunlarınıza etkili çözümler sunuyoruz.

Geniş hizmet yelpazemiz, yelken seyri keyfinizi en üst düzeye çıkarmak için önerilen endüstri standartlarını aşmayı amaçlamaktadır.

Yelken deneyiminizi güvenli ve keyifli kılmaya yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bize ulaşın, güvenli yelken seyrinin tadını çıkarırken, tek endişeniz yelkenlerinizi ayarlamak olsun.

sail-and-rigging-services

SÖRVEY HİZMETLERİ

İster satın alıyor veya satıyor olun, kişisel denetiminizi bağımsız bir profesyonel sörveyörün yansız görüşüyle destekleyerek güçlendirmek son derece isabetli bir fikirdir.

Yelkenli satın almadan önce gerçekleştirilecek profesyonel ve eksiksiz bir sörveyin maliyeti, satın alma kararınızın ardından karşı karşıya kalabileceğiniz birçok yüksek maliyetli sorun veya güvenlik riskleri göz önüne alındığında, her zaman akıllı bir yatırımdır.

Tarafsız ve özenli bir yaklaşımla, sörvey konusu yelkenlinin durumunu ve değerini isabetli olarak değerlendirmek için bağımsız sörveyörlerimizin deneyimli gözlerine güvenin.

sorvey

YELKENLİ TEKNE TRANSFER HİZMETLERİ

Yelkenlinizi bir limandan başka bir limana mı ulaştırmak istiyorsunuz. Şu an aradığınız yerdesiniz.

Yelkenli Transferi alanında tecrübeli ekibimiz ile,en hızlı ve güvenilir rotalardan yelkenlinizi gideceği limana emniyetli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Yurt içi ve yurtdışı yelkenli transferlerinde istediğiniz limana gidip, gerekli hazırlıkları yapıyoruz. Yelkenliniz seyire hazır hale geldikten sonra hava şartlarınında elvermesiyle emniyetli birşekilde Yelkenlinizin ulaşımını istemiş olduğunuz limana ulaştırıyoruz.

sailboat-surveys

ETKİN MALİYET

Yaklaşımımız, müşteri odaklı ve etkin maliyetli hizmet anlaşımı temellerine dayanmaktadır. Onayınızla hareket edilir, gizli maliyetler oluşmaz.

GÜVENİLİR

Sağlam güvenilirliğimizin dayanağı, uzmanlığımız ve tecrübemizin yanı sıra, özenli yaklaşımımızla müşterilerimize sunduğumuz memnuniyet ve huzurdur.

DENEYİM

Uzman ekibimiz, yılların tecrübesine dayanan deneyim birikimine sahiptir. Amacımız, müşterilerimize sınırsız ve sorunsuz yelken deneyimi keyfi sağlamaktır.

ERİŞİLEBİLİR

Müşterilerimizle verimli, etkili ve çözüm odaklı ilişkiler kurarak sürdürmekten gurur duyuyoruz. Uzman ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her an erişilebilir durumdadır.

ZAMANINDA

Zamanında, sonuç odaklı ve yüksek kaliteli hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Bu taahhüdümüzü yerine getirmemizi sağlayan yetkinliklerimizle gurur duyuyoruz.

ESNEK

İster acil bir durum, ister rutin bir bakım onarım hizmeti olsun, ekibimiz yelkenli teknenizin tüm ihtiyaçlarına esneklikle cevap vermeye hazırdır.

RANDEVU ALIN

İsim

Email

Telefon

Marka/Model

Motor Saati (opsiyonel)

Sizin İçin En Uygun Zaman

Bu formu göndererek hiçbir yükümlülük altına girmeden bir hizmet randevusu talep etmektesiniz. 48 saat içinde uzman ekibimiz tarafından hizmetlerimiz hakkında bilgilendirileceksiniz.
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazar 09:00 - 18:00
Pazartesi 08:00 - 20:00
Salı 08:00 - 20:00
Çarşamba 08:00 - 20:00
Perşembe 08:00 - 20:00
Cuma 08:00 - 20:00
Cumartesi 09:00 - 18:00